SABAT na MAJORCE

Skąd ten sabat?
A z tego, że czarownica to nic innego jak Kobieta Świadoma.

Świadoma siebie, swojej wartości i kobiecości.
Każda z nas nią jest, ale nie każda jeszcze ją obudziła.

Wyjazdy integracyjne

W 2023 roku mamy tylko jeden termin wyjazdowy. Ilośc miejsc ograniczona!

#majorka #sabatnamajorce #kobiecywyjazd #bozecialo #sabatzgosita

🌴🌴🌴 SABAT NA MAJORCE 🌴🌴🌴

VOL III – ilość miejsc mocno ograniczona. Wyjazd rozpoczyna się w Boże Ciało!

Serdecznie zapraszam, na trzeci kobiecy zjazd na Majorce. Co działo się w 2022? Zwiedzałyśmy, relaksowałyśmy się i uczyłyśmy, sprawdź zdjęcia poniżej. W tym roku, będzie podobnie, tym razem przenosimy się na wschodnie wybrzeże.

📆🌴TERMIN: 08.06-13.06.2023 • 4900 PLN

Średnia pogoda w czerwcu, to 25 stopni. Wyspa powoli napełnia się turystami, ale wciąż jest jeszcze spokojna bo i w Polsce jak i na Majorce trwa rok szkolny. Natura zaskakuje lazurowymi wodami, można poleżeć w cieniu palm na piaszczystej plaży lub pospacerować po skalistych wybrzeżach. W mieście, możesz wypić kawę przy ruchliwej uliczce, otaczając się budynkami i ulicami w kolorach „piasku”. A jeżeli potrzebujesz odrobiny adrenaliny, wybierz się na przejażdżkę lub spacer górskimi serpentynami.

🌍 Co wchodzi w cenę wyjazdu Majorkę?

🏖 5 noclegów w 3 piętrowej villi z widokiem na port i tarasem na morze

🏖 4 pyszne śniadania na tarasie 🙂

🏖 Transport z lotniska jak i po wyspie wygodnymi autami osobowymi

🏖 Kobieca sesja zdjęciowa, zrobiona przez fotografkę Gositę w otoczeniu skał, palm i lazurowej wody. Na sesji możesz być ubrana w długą zwiewną artystyczną suknię lub mieć coś swojego 🙂 wszystko wg twoich preferencji.

🏖 Warsztat nauki kreowania swojej rzeczywistości, prowadzony przez Aleksandrę Idźkowską Zrelaksuj się i otrzymuj swoje wymarzone życie.

🏖 Całodniowa wycieczka do Soller i Valldemossy oraz przejazd zabytkowym tramwajem z Soller do Port de Soller

🏖 Wycieczka do Palma de Mallorca

🏖 Wieczorne wyjście aby pomachać nóżką 🙂

🦄 Ubezpieczenie

Oczywiście, będzie także dzień wolny, w którym będziesz mogła sama zadecydować czy chcesz pozwiedzać Palma de Mallorca, czy poleżeć nad basenem lub popływać w morzu.

Czego wyjazd nie obejmuje?

🦈 Lotów na Majorkę – cena z bagażem 20kg około 1300 zł, bez 20kg bagażu wychodzi połowę taniej

🦈 Codziennego drinkowania i leniuchowania na plaży 😛

🦈 Obsługi all inclusive. Każda z nas będzie zobligowana po sobie posprzątać lub włożyć naczynia do zmywarki oraz dbać o wspólną przestrzeń.

🦈 Ubezpieczenia od całkowitej rezygnacji ( możesz dokupić dodatkowo )

🦈 Obiadów i kolacji

🦈 Pojedyńczego pokoju ( zawsze będziesz dzieliła z kimś pokój )

KILKA FAKTÓW, KTÓRE WARTO POZNAĆ ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ

  • Gosita de Oliveira lat 40, fotografka od prawie dwóch dekad. Organizatorka Kobiecego Gosińca, społeczności kobiet, w której pomaga budować nowe wartościowe relacje. Gosita, pokaże Ci wyjątkowość tej wyspy. Z nią odkryjesz swoją delikatność i siłę. Podczas sesji zdjęciowej, na jednej z majorkańskich plaż, wykreuje portrety które dodadzą Ci mocy na następne miesiące i lata 🙂
  • Aleksandra Idźkowska lat 38, z wykształcenia psycholog z powołania terapeutka holistyczna. Od kilkunastu lat związana z rozwojem osobistym i duchowym, współzałożycielka Centrum Holistycznego Lekkość. Promotorka życia w lekkości i obfitości. Podczas wyjazdu poprowadzi praktyki ruchowe, medytacyjne i ćwiczenia rozwojowe, które pomogą Ci uwolnić się od stresu, wewnętrznych blokad i ograniczających punktów widzenia. Pokarze Ci jak sięgnąć po swoją wewnętrzną moc, by zostać kreatorem swojego wymarzonego życia.
  • W villi, która znajduje się na wschodnim wybrzeżu, nie daleko od Cala d’Or jest 6 sypialni, z czego tylko 2 są z pojedynczymi łózkami. Reszta pokoi posiada podwójne łóżka.

Po co decydować się na taki wyjazd? 

Po to aby osiągnąć TOTALNY RESET . Wybudzisz się ze swoich sztywnych schematów, zrozumiesz swoją drogę, a jeśli będziesz potrzebowała znajdziesz nową. Spędzisz kilka dni w innym państwie, otoczona inną kulturą, zapachami, smakami i obyczajami. Będziesz poznawać siebie i NIC nie będzie ci przypominać co zostawiłaś wyjeżdżając z resztą czarownic. Będzie to całkowite pozwolenie na bycie SOBĄ.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 1000 zł na konto PKO BP 4310204900 0000 8702 3529 7772 wpłata z dopiskiem „Sabat na Majorce” Po przelaniu zadatku, otrzymasz umowę. Resztę płatności należy opłacić do 30.04.2023. Możliwość płatności w ratach – po szczegóły proszę o kontakt mailowy.

Pieczę nad wyjazdem obejmuje Biuro Podróży Euro-Relax ze Słupska.