Oferta Sesji Zdjęciowych


SESJA PLENEROWA

Sesje plenerowe mają niepowtarzalny klimat. W ciągu jednej godziny, możesz mieć sesję na łące, w lesie, na plaży i w morzu. Bez względu na to, czy jesteśmy w Warszawie na Majorce czy w Mielnie, sesja wymaga dobrego przygotowania Twojego i mojego.

Z mojej strony, możesz być pewna, że zadbam o każdy detal naszej sesji. Po wcześniejszej konsultacji, ustalimy plan działania, datę oraz dogramy garderobę. Na maila otrzymasz listę rzeczy które możesz zrobić aby wszystko przebiegło idealnie. Co zabrać, co pominąć oraz jak się przygotować wizualnie.

Sesja w mieście, może być wczesnym rankiem lub po zmroku. Przygotowania do niej będą inne ale może być równie ciekawie. Możemy zacząć od sesji w kawiarni, następnie przenieść się na Stare Miasto a poźniej zakończyć zachodem słońca w Warszawskich Łazienkach. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!

Na cenę sesji wpływa miejsce, długość sesji oraz ilość finalnych zdjęć. Wszystkie sesje zaczynają się od 2000 zł za 10 zdjęć.

SESJA BUDUAROWA

SESJA BUDUAROWA to sesja pełna seksapilu, sensualności i odrobiny pikanterii. Może być solo a może być z partnerem czy partnerką. Podczas takiej sesji, pierwszym najważniejszym etapem jest konsultacja, na której ustalamy czym jest dla Ciebie idealna sesja buduarowa. Jedni decydują się na delikatne ujęcia w białej pościeli, a inni na skórzane body na ciemnym tle.

Buduar można wykonać w różnych miejscach, nie musi to być studio, może to być apartament hotelowy czy Twój dom. Możemy ją także zrobić w plenerze w Polsce czy za granicą.

Sesja buduarowa obejmuje konsultację, 10 zdjęć oraz dostęp do studyjnej garderoby w której znajdziesz bieliznę i narzutki od rozmiaru 34 do 52. Jeżeli obawiasz się że nie będę miała nic dla Ciebie, możesz przyjść ze swoją garderobą 🙂 Ceny zaczynają się od 2000 zł.


SESJA BUDUAROWA MOBILE – to sesja całkowicie robiona telefonem. Sesja jest robiona w studio, ale mogę także pojawić się w dowolnym miejscu, doliczając koszt dojazdu. Jak wygląda taka sesja? Jak każda inna. Będę Cię kierować od A do Z, powiem gdzie patrzeć oraz jak pozować. Zadbam o idealne światło, a po sesji wszystkie zdjęcia będą w Twoim telefonie. Jeżeli Twój telefon ma słabszy aparat, foty zrobimy moim a po przesłaniu ich Tobie, skasuję wszystkie u siebie. Po co komu sesja telefonem? Bo nie chcesz albumu, bo nie masz ochoty by ktoś oglądał Twoje zdjęcia, bo uważasz, że retusz jest przereklamowany. Inwestycja w taką sesję to koszt 1000 zł za 45 minut.


Poszukujesz fotografki w jakimś innym miejscu niż Warszawa czy Słupsk? Napisz do mnie, a na pewno znajdę dla Ciebie odpowiedni termin i przygotuje ofertę szytą na miarę. Poza sesjami buduarowymi i portretowymi, moją specjalnością są sesje wizerunkowe oraz kontent na social media.